Kuželovi.cz

...vstup na vlastní nebezpečí

Lavandia – Levandulová farma Starovičky

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Lavandia – Levandulová farma Starovičky Lavandia – Levandulová farma Starovičky

Dnešní výlet nás zavede na levandulovou farmu Lavandia, která se nachází na Jižní Moravě ve Starovičkách, kousek od Hustopečí. Levandule kvetou v červnu až červenci, takže je na ně ten pravý čas. Parkujeme těšně před Starovičkami na staré kostkované silnici, kde je místa dost pro všechny návštěvníky. Poté vyrážíme trochu oklikou na adresu Starovičky 350, kde je prodejna, ve které je nutno si koupit vstupenku na pole. Všechno potřebné naleznete popsané a aktuální na stránkách levandulové farmy - https://www.levandulezmoravy.cz.

K levandulovým lánům vede pěkná, asi kilometrová procházka mezi poli – nemůžete zabloudit, jde se po čuchu a za fialovou barvou laughing. Bude-li pražit Slunce (jako se to stalo nám), je vhodné vzít si s sebou nějaké pití (třeba levandulovou limonádu zakoupenou v obchůdku spoju se vstupenkou :-)).

U levandulových políček vám zkontrolují vstupenku a nabídnou nůžky na samosběr (a vysvětlí pravidla). U levandulí jsou lehátka, takže je možno voňavou atmosféru nasávat i v lehosedě s pohledem upřeným na Zaječí a Pálavské kopce na obzoru.

Lán levandule lékařské

Kam dál? Třeba na:

Další informace

Galerie Obrázků

2 komentáře

 • Odkaz Komentáře marieeva čtvrtek, 25 únor 2021 21:52 napsal(a) marieeva

  Dobrý den,
  prosím, mám dotaz.
  Jak máte v této covidové době otevřeno a které dny.
  A zda je možné si u Vás objednat zboží na dobírku ?

  Děkuji M.

 • Odkaz Komentáře HANA MRÁČKOVÁ pondělí, 13 červenec 2020 08:56 napsal(a) HANA MRÁČKOVÁ

  DOBRY DEN CHCI SE ZEPTAT ZDA JE MOŽNÉ JIT NA LEVANDULOVOU FARMU V PÁTEK 17.7.2020.BUDEME NA MORAVĚ A RÁDI BYCHOM PRIŠLI.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.