Kuželovi.cz

...vstup na vlastní nebezpečí

KovoZOO

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Rozhled z rozhledny nad KovoZOO Rozhled z rozhledny nad KovoZOO

KOVOZOO Staré Město je jediná kovová zoo v Evropě.

KOVOZOO Staré Město vznikla 21.4.2012. Nachází se v zajímavém a netradičním prostředí zrekonstruovaného areálu bývalého cukrovaru ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Spatříte zde mnoho jedinečně propracovaných zvířat v životní velikosti vyrobených z kovového odpadu. Svojí propracovaností a dokonalostí překvapují mnoho našich návštěvníků. V současné době KOVOZOO obývá více než 222 zvířat a stále se rozrůstá.

KovoZOO je příběh

Kovozoo je jeden velký příběh, který se skládá z mnoha malých příběhů. Každé zvíře si sebou nese svůj vlastní příběh, který vznikl při jeho výrobě. Některé příběhy se odehrávaly dny, některé týdny a některé dokonce měsíce. Jsou to příběhy, které si prožili lidé z firmy, naši obchodní partneři nebo rodiny s dětmi při našich tvořivých akcích (Děti a KOVOZOO).

KovoZOO má svůj cíl

Cílem KOVOZOO je ukázat malým i velkým návštěvníkům, že i ze zdánlivě nepotřebného odpadu mohou vznikat věci, které jsou nejen krásné a zajímavé, ale i nadále užitečné. Snažíme se, aby jsme spojili ponaučení se zábavou a zážitky malých i velkých. Založení Kovozoo je v souladu s dlouhodobou vizí společnosti REC Group: „Být majákem ve světě recyklace a ekologické osvěty.“

Osobní zážitek z návštěvy je velký a velmi příjemný. Určitě se sem ještě někdy podíváme!

Další informace

  • Začátek výletu: KovoZOO
  • Konec výletu: tamtéž
  • Délka výletu: 1,5 km
  • Datum uskutečnění: neděle, 01 květen 2016
  • Doba trvání výletu: 1,5 hodiny

Média

Galerie Obrázků

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.