Kuželovi.cz

...vstup na vlastní nebezpečí

Kaskády Malé Moravy

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Kaskády Malé Moravy Kaskády Malé Moravy

Zvolíte-li model, že i o prázdninách/dovolené vstáváte v 6:30, abyste byli na osmou u lanovky a stihli Bukovou horu v Červené Vodě sjet 6x až sedm krát předtím, než se vytvoří okolo desáté hodiny fronta na lanovku, kterou nejste ochotni (a nemůžete) vystát, pokládáte si v teple srubu otázku "co s načatým večerem" už okolo jedenácté dopolední. Následuje pohled do mapy, oběd a vyráží se na vodopády na Malé Moravě, které jsou také známé pod názvem: Kaskády Malé Moravy.

Autem do Skleného, což je v podstatě "předměstí" Malé Moravy – nebo teda správněji "záměstí", protože se nachází až za Malou Moravou a z druhé strany se tam (normálním) autem nedá dostat.

Auta zaparkována na konečné autobusu ve Skleném a zbývá nám necelé dva kilometry k vodopádům (nebo chcete-li kaskádám) na říčce Malá Morava. Krásně nám chumelí, ale my víme, že "Není špatné počasí, je jen špatné oblečení a špatná nálada". Chumelení vykouzlí nádhernou přírou a říčka Malá Morava kouzlí nádherné kaskádky a peřejky. Největší je ta poslední (teda aspoň myslíme, protože dál (výš proti proudu) jsme nešli.

Rozhodně doporučujeme jako půldenní výlet.

Další informace

  • Začátek výletu: Sklené
  • Konec výletu: tamtéž
  • Délka výletu: 4 km
  • Datum uskutečnění: čtvrtek, 03 březen 2016
  • Doba trvání výletu: Hodina a půl

Média

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.